Домашні мережі

Швидкісний домашній інтернет дозволить Вам отримати доступ до світових інформаційних ресурсів на високій швидкості.  Інтернет від Енстрім зробить Ваше перебування вдома комфортним і цікавим, а проведене дозвілля пізнавальним і корисним.

Тарифні плани

 Тарифний план Швидкість, Мбіт/с Абонплата, грн./міс
 "Стандарт"  12 / 12  100
 "Оптимальний"  20 / 20  120
 "Плюс"  50 / 50  150
 "Ультра"  до 100 / 100  170

Статистика

Переглянути статистику користування, вибрати тарифний план, поповнити рахунок - можна Тут.

Технології підключення до мережі Інтернет

 Технологія FTTB (fiber to the building) - доступ до мережі Інтернет по оптоволоконній мережі на швидкості до 100 Мбіт/с, що не вимагає застосування додаткового обладнання. Ця технологія дозволяє без обмежень використовувати всі сучасні мультимедійні послуги.

Технологія FTTH (Fiber to the Home) - оптоволокно у будинок - технологія, яка забезпечує можливість надання абонентам широкосмугового доступу до мережі Інтернет на швидкості до 100 Мбіт/с з прокладенням оптичного волокна безпосередньо в квартиру або будинок абонента. Дана технологія дозволяє підключити доступ до мережі Інтернет, а також без обмежень використовувати всі сучасні мультимедійні послуги по одному кабелю.

Як підключитися до мережі Інтернет?

Дізнатися про технічну можливість підключення до Інтернет від Енстрім Ви можете на нашому сайті в розділі "Покриття" або зателефонувавши за одним з номерів 098 031 6000 , 095 500 2221.